هادی نیوز
 
 
 

به گزارش سايت بصيرت به نقل از گروه بين‌الملل خبرگزاري فارس و ديگر رسانه‌هاي خبري، خبرگزاري‌هاي فرانسه، بامداد شنبه از وقوع دو انفجار در نزديکي «ورزشگاه استاد دو فرانس» خبر داده‌اند.

گزارش‌ها حاکي از کشته شدن ده‌ها نفر در حملاتي است که به طور همزمان در چندين نقطه از پاريس به وقوع پيوسته‌اند.

اولين اتفاق، هنگامي رخ داد که يک مرد مسلح به کلاشنيکف، چندين نفر را در رستوراني پرازدحام به قتل رساند و هفت نفر را زخمي کرد.  (ادامه مطلب ...)

 


ادامه مطلب
تاریخ انتشار: 1394/08/23 || بازدیدها:
آسیب شناسی استفاده از ماهواره

 


آسیب شناسی استفاده از ماهواره

۱. ترویج خشونت: شاید بتوان یکی از آشکارترین آسیبی که با گسترش استفاده از ماهواره در جامعه مان دچار آن شده ایم را ترویج خشونت دانست. همین چند وقت پیش بود که خبرگزاری ها خبری وحشتناک را مخابره کردند. جوانی تحت تأثیر برنامه های ماهواره اقدام به قتل خواهر و خواهر زاده کودک خویش کرده بود. (ادامه مطلب...)ادامه مطلب
تاریخ انتشار: 1394/08/23 || بازدیدها:
فوتو نامه
مهم‌ترین رسالت و مسئولیت جبهه مؤمن انقلاب مطالبه گری دقیق و جزءبه‌جزء ابلاغیه رهبری است. «مطالبه‌ی فعال» موارد یادشده در این ابلاغ اختلاف‌نظرها را به وحدت و امید در جبهه انقلاب مبدل ساخته و این جبهه را بانشاط در حالت پویا و پیشرو قرار داده است.

 موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی در گزارشی با عنوان «نقشه‌راه صیانت از عزت و منافع ملی» به «تبیین ابلاغیه مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)  در مورد اجرای برجام» پرداخته که با تشکر از این موسسه که متن این گزارش را برای درج در اختیار تسنیم قرار دادند، توجه خوانندگان عزیز را به مطالعه آن جلب می کنیم: (ادامه مطلب...)

 ادامه مطلب
تاریخ انتشار: 1394/08/23 || بازدیدها:
هفته‌نامه "خط حزب‌الله" با بررسی "نقشه آندلسی" منتشر شد
خط
هفتمین شماره هفته‌نامه خط حزب‌الله با روایتی اختصاصی از بیانات هشدارگونه و انتقادی رهبر انقلاب در یکی از جلسات درس خارج‌فقه درباره روش استفاده کشورمان از نفت منتشر شد.
به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری، هفتمین شماره هفته‌نامه خط حزب‌الله با روایتی اختصاصی از بیانات هشدار گونه و انتقادی رهبر معظم انقلاب دریکی از جلسات درس خارج فقه در خصوص روش استفاده کشورمان از نفت منتشر شد. (ادامه مطلب...)

 ادامه مطلب
تاریخ انتشار: 1394/08/23 || بازدیدها:
راهبرد ثبات گرایی در مقابله با بی ثبات سازی منطقه ای +پاورپوینت
جنوب غرب آسیا را جغرافی‌دان‌ها منطقه‌ای شامل کشورهای افغانستان، پاکستان، ایران، ترکیه، سوریه، عراق، لبنان، فلسطین اشغالی، اردن، شش کشور شورای همکاری خلیج فارس و یمن می‌دانند.
برخی از اندیشمندان منطقه قفقاز شامل کشورهای آذربایجان، ارمنستان و گرجستان را هم در جزو کشورهای منطقه جنوب غرب آسیا آورده‌اند.
در سند چشم‌انداز بیست ساله کشور که توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام ترسیم ‌شده، تعیین شده که ایران تا سال ۱۴۰۴ قدرت منطقه غرب آسیا یا آسیای غربی باشد. در این تعریف آسیای میانه یا همان آسیای مرکزی را هم گنجانده‌اند. آسیای میانه یعنی ترکمنستان، تاجیکستان، قرقیزستان، قزاقستان و ازبکستان. (ادامه مطلب...)


ادامه مطلب
تاریخ انتشار: 1394/08/23 || بازدیدها:
شهید تهرانی مقدم
بیست و دوم آبان‌ماه سال 90 زمانی که انفجار در پادگان بیدگنه ملارد رخ داد، یکی از فعال‌ترین دانشمندان موشکی ایران به شهادت رسید و آن کسی نبود جز سردار حسن طهرانی‌مقدم.

 در گرامی‌داشت چهارمین سالگرد شهادت سردار حسن طهرانی‌مقدم زندگی‌نامه و سوابق و فعالیت‌های این سردار شهید سپاه اسلام را در یک نگاه مرور می‌کنیم. (ادامه مطلب ...)

 ادامه مطلب
تاریخ انتشار: 1394/08/23 || بازدیدها:
اقتصاد مقاومتی
به نظر می رسد فهم جامعه شناختی و توصیف مردم شناختی از چالش های رفتار اقتصادی مردم، یکی از مهمترین گام های رفع گره های اقتصادی در جامعه ایران باشد.

فرهنگ نیوز نوشت: هرچند بیشتر مردم ایران به سبب پیروی از دین کامل اسلام و تعهد نسبت به آرمان های انقلاب اسلامی مشی زندگی فردی و اجتماعی خود را در مسیر تکامل قرار داده ­اند، اما هنوز در برخی رفتار های فردی و اجتماعی که به طور کلی سبک زندگی ایرانیان معرفی می شود، معضلاتی وجود دارد که مورد توجه مقام معظم رهبری در سال 1391 قرار گرفت و مهمترین معنای انقلاب اسلامی را تحول و تکامل سبک زندگی معرفی کردند. یکی از مهمترین بخش های سبک زندگی رفتارهای اقتصادی مردم ایران است. ادامه مطلب
تاریخ انتشار: 1394/08/23 || بازدیدها:
تمامی حقوق برای هادی نیوز محفوظ است ـ پشتیبانی و مدیریت وبلاگ: موسویان